Hope Pro 4 Fatsno Front Hub - 15 x 150mm 6-Bolt Black 32h
- TECH SPECS
| Center to Flange Left | 45 |
| Center to Flange Right | 46 |
| Color | Black |
| Defined Color | Black |
| Flange Diameter Left | 57 |
| Flange Diameter Right | 57 |
| Front Axle | 15mm Thru x 150mm |
| Hub Drilling | 32 |
| Hub/Brake Compatibility | 6-Bolt Disc |
| Spoke Interface | J-Bend |
| Weight | 255 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Hope Pro 4 Fatsno Front Hub - 15 x 150mm 6-Bolt Black 32h
Hope Pro 4 Fatsno Front Hub - 15 x 150mm 6-Bolt Black 32h
- TECH SPECS
| Center to Flange Left | 45 |
| Center to Flange Right | 46 |
| Color | Black |
| Defined Color | Black |
| Flange Diameter Left | 57 |
| Flange Diameter Right | 57 |
| Front Axle | 15mm Thru x 150mm |
| Hub Drilling | 32 |
| Hub/Brake Compatibility | 6-Bolt Disc |
| Spoke Interface | J-Bend |
| Weight | 255 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Center to Flange Left | 45 |
| Center to Flange Right | 46 |
| Color | Black |
| Defined Color | Black |
| Flange Diameter Left | 57 |
| Flange Diameter Right | 57 |
| Front Axle | 15mm Thru x 150mm |
| Hub Drilling | 32 |
| Hub/Brake Compatibility | 6-Bolt Disc |
| Spoke Interface | J-Bend |
| Weight | 255 |












