Garmin Rally Power Meter Pedals - Single Sided Clipless Composite 9/16" BLK Pair LOOK KEO - RK200, Dual-Sensing
| Cleat Interface | LOOK KEO |
| Color | Black |
| Defined Color | Black |
| Pedal Body Material | Composite |
| Pedal Spindle | 9/16" |
| Pedal Type | Single Sided Clipless |
| Spindle Material | Stainless Steel |
| Weight | 326, 334 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


Garmin Rally Power Meter Pedals - Single Sided Clipless Composite 9/16" BLK Pair LOOK KEO - RK200, Dual-Sensing
Garmin Rally Power Meter Pedals - Single Sided Clipless Composite 9/16" BLK Pair LOOK KEO - RK200, Dual-Sensing
| Cleat Interface | LOOK KEO |
| Color | Black |
| Defined Color | Black |
| Pedal Body Material | Composite |
| Pedal Spindle | 9/16" |
| Pedal Type | Single Sided Clipless |
| Spindle Material | Stainless Steel |
| Weight | 326, 334 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Cleat Interface | LOOK KEO |
| Color | Black |
| Defined Color | Black |
| Pedal Body Material | Composite |
| Pedal Spindle | 9/16" |
| Pedal Type | Single Sided Clipless |
| Spindle Material | Stainless Steel |
| Weight | 326, 334 |















