Garmin Rally Power Meter Pedals - Single Sided Clipless Composite 9/16" Black Pair Shimano SPD-SL - Dual-Sensing
| Cleat Interface | Shimano SPD-SL |
| Color | Black |
| Defined Color | Black |
| Pedal Body Material | Composite |
| Pedal Spindle | 9/16" |
| Pedal Type | Single Sided Clipless |
| Spindle Material | Stainless Steel |
| Weight | 320, 328 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


Garmin Rally Power Meter Pedals - Single Sided Clipless Composite 9/16" Black Pair Shimano SPD-SL - Dual-Sensing
Garmin Rally Power Meter Pedals - Single Sided Clipless Composite 9/16" Black Pair Shimano SPD-SL - Dual-Sensing
| Cleat Interface | Shimano SPD-SL |
| Color | Black |
| Defined Color | Black |
| Pedal Body Material | Composite |
| Pedal Spindle | 9/16" |
| Pedal Type | Single Sided Clipless |
| Spindle Material | Stainless Steel |
| Weight | 320, 328 |
Original: $649.99
-65%$649.99
$227.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Cleat Interface | Shimano SPD-SL |
| Color | Black |
| Defined Color | Black |
| Pedal Body Material | Composite |
| Pedal Spindle | 9/16" |
| Pedal Type | Single Sided Clipless |
| Spindle Material | Stainless Steel |
| Weight | 320, 328 |















