Full Speed Ahead Omega Compact Drop Handlebar - Aluminum 31.8mm 44cm Black
- TECH SPECS
| Routing | Double-width groove |
| Drop | 120mm |
| Handlebar Material | Aluminum |
| Handlebar Reach | 75mm |
| Handlebar Width | 440mm |
| Primary Color | Black |
| Outward Bend | 4° |
| Stem Clamp Diameter | 31.8mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Full Speed Ahead Omega Compact Drop Handlebar - Aluminum 31.8mm 44cm Black
Full Speed Ahead Omega Compact Drop Handlebar - Aluminum 31.8mm 44cm Black
- TECH SPECS
| Routing | Double-width groove |
| Drop | 120mm |
| Handlebar Material | Aluminum |
| Handlebar Reach | 75mm |
| Handlebar Width | 440mm |
| Primary Color | Black |
| Outward Bend | 4° |
| Stem Clamp Diameter | 31.8mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Routing | Double-width groove |
| Drop | 120mm |
| Handlebar Material | Aluminum |
| Handlebar Reach | 75mm |
| Handlebar Width | 440mm |
| Primary Color | Black |
| Outward Bend | 4° |
| Stem Clamp Diameter | 31.8mm |








