ESI Racer's Edge Grips
| Length | 130, 130mm |
| Flange | No |
| Lock On | No |
| Shape | Round |
| Color | Aqua, Black, Blue, Gray, Green, Orange, Red |
| Weight | 50 |
| Defined Color | Black, Blue, Gray, Green, Orange, Red |
| Model | Racer'S Edge |
| Grip Color | White |
| Diameter | 30mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns








ESI Racer's Edge Grips
ESI Racer's Edge Grips
| Length | 130, 130mm |
| Flange | No |
| Lock On | No |
| Shape | Round |
| Color | Aqua, Black, Blue, Gray, Green, Orange, Red |
| Weight | 50 |
| Defined Color | Black, Blue, Gray, Green, Orange, Red |
| Model | Racer'S Edge |
| Grip Color | White |
| Diameter | 30mm |
Original: $17.99
-65%$17.99
$6.30Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Length | 130, 130mm |
| Flange | No |
| Lock On | No |
| Shape | Round |
| Color | Aqua, Black, Blue, Gray, Green, Orange, Red |
| Weight | 50 |
| Defined Color | Black, Blue, Gray, Green, Orange, Red |
| Model | Racer'S Edge |
| Grip Color | White |
| Diameter | 30mm |








