ENVE INNERDRIVE CL Rear Disc Hub Rear 24H 12mm TA 142mm SRAM XD-R Black
- TECH SPECS
| Position | Rear |
| Axle Type | 12mm TA |
| Freehub Body | SRAM XD-R |
| Hub Spoke Type | Straight Pull |
| Hub Drilling | 24H |
| Hub Spacing | 142mm |
| Hub Weight | 217g |
| Primary Color | Black |
| Rotor Mount | Center Lock |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

ENVE INNERDRIVE CL Rear Disc Hub Rear 24H 12mm TA 142mm SRAM XD-R Black
ENVE INNERDRIVE CL Rear Disc Hub Rear 24H 12mm TA 142mm SRAM XD-R Black
- TECH SPECS
| Position | Rear |
| Axle Type | 12mm TA |
| Freehub Body | SRAM XD-R |
| Hub Spoke Type | Straight Pull |
| Hub Drilling | 24H |
| Hub Spacing | 142mm |
| Hub Weight | 217g |
| Primary Color | Black |
| Rotor Mount | Center Lock |
Original: $500.00
-65%$500.00
$175.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Position | Rear |
| Axle Type | 12mm TA |
| Freehub Body | SRAM XD-R |
| Hub Spoke Type | Straight Pull |
| Hub Drilling | 24H |
| Hub Spacing | 142mm |
| Hub Weight | 217g |
| Primary Color | Black |
| Rotor Mount | Center Lock |












