ENVE Aero Drop Handlebar Diameter: 31.8mm 460mm Drop: 127mm Reach: 79mm Black
- TECH SPECS
| Drop | 127mm |
| Top Bar Shape | Aero |
| Handlebar Material | Carbon |
| Primary Color | Black |
| Clip-On Bar Comp. | SES Aero Only |
| Handlebar Width | 420mm |
| Stem Clamp Diameter | 31.8mm |
| Routing | Internal |
| Handlebar Reach | 79mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

ENVE Aero Drop Handlebar Diameter: 31.8mm 460mm Drop: 127mm Reach: 79mm Black
ENVE Aero Drop Handlebar Diameter: 31.8mm 460mm Drop: 127mm Reach: 79mm Black
- TECH SPECS
| Drop | 127mm |
| Top Bar Shape | Aero |
| Handlebar Material | Carbon |
| Primary Color | Black |
| Clip-On Bar Comp. | SES Aero Only |
| Handlebar Width | 420mm |
| Stem Clamp Diameter | 31.8mm |
| Routing | Internal |
| Handlebar Reach | 79mm |
Original: $400.00
-65%$400.00
$140.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Drop | 127mm |
| Top Bar Shape | Aero |
| Handlebar Material | Carbon |
| Primary Color | Black |
| Clip-On Bar Comp. | SES Aero Only |
| Handlebar Width | 420mm |
| Stem Clamp Diameter | 31.8mm |
| Routing | Internal |
| Handlebar Reach | 79mm |








