Eclat Venom Peg 4.5" Black
- TECH SPECS
| Axle Size | 14mm |
| Color | Black |
| Defined Color | Black |
| Diameter | 1.5" (38mm) |
| Individual or Pair? | Individual |
| Length | 4.5" (115mm) |
| Material | Nylon/Steel |
| Weight | 193 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Eclat Venom Peg 4.5" Black
Eclat Venom Peg 4.5" Black
- TECH SPECS
| Axle Size | 14mm |
| Color | Black |
| Defined Color | Black |
| Diameter | 1.5" (38mm) |
| Individual or Pair? | Individual |
| Length | 4.5" (115mm) |
| Material | Nylon/Steel |
| Weight | 193 |
Original: $32.49
-65%$32.49
$11.37Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Axle Size | 14mm |
| Color | Black |
| Defined Color | Black |
| Diameter | 1.5" (38mm) |
| Individual or Pair? | Individual |
| Length | 4.5" (115mm) |
| Material | Nylon/Steel |
| Weight | 193 |












