🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Eclat Burns Stem Diameter: 22.2mm Length: 50mm Steerer: 1-1/8 Black
- TECH SPECS
| Stack Height | 23 |
| Stem Length | 50mm |
| Stem Weight | 326g |
| Face Plate Bolts | 4 |
| Steerer Tube | 1-1/8 |
| Stem Material | Aluminum |
| Handlebar Diameter | 22.2mm |
| Primary Color | Black |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Eclat Burns Stem Diameter: 22.2mm Length: 50mm Steerer: 1-1/8 Black
Eclat Burns Stem Diameter: 22.2mm Length: 50mm Steerer: 1-1/8 Black
- TECH SPECS
| Stack Height | 23 |
| Stem Length | 50mm |
| Stem Weight | 326g |
| Face Plate Bolts | 4 |
| Steerer Tube | 1-1/8 |
| Stem Material | Aluminum |
| Handlebar Diameter | 22.2mm |
| Primary Color | Black |
$28.00
Original: $79.99
-65%Eclat Burns Stem Diameter: 22.2mm Length: 50mm Steerer: 1-1/8 Black—
$79.99
$28.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Stack Height | 23 |
| Stem Length | 50mm |
| Stem Weight | 326g |
| Face Plate Bolts | 4 |
| Steerer Tube | 1-1/8 |
| Stem Material | Aluminum |
| Handlebar Diameter | 22.2mm |
| Primary Color | Black |








