DT Swiss G 1800 Spline db Dynamo Front Wheel 700c 12x100
- TECH SPECS
| size | 700c |
| front/rear | front |
| rim | G 1800 db |
| hub | Spline 350 Dynamo |
| axle/spacing (mm) | 12x100 |
| hole | 24h |
| spoke | bladed |
| nipple | alloy |
| color | black |
| weight | 1098g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

DT Swiss G 1800 Spline db Dynamo Front Wheel 700c 12x100
DT Swiss G 1800 Spline db Dynamo Front Wheel 700c 12x100
- TECH SPECS
| size | 700c |
| front/rear | front |
| rim | G 1800 db |
| hub | Spline 350 Dynamo |
| axle/spacing (mm) | 12x100 |
| hole | 24h |
| spoke | bladed |
| nipple | alloy |
| color | black |
| weight | 1098g |
Original: $378.90
-65%$378.90
$132.61Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| size | 700c |
| front/rear | front |
| rim | G 1800 db |
| hub | Spline 350 Dynamo |
| axle/spacing (mm) | 12x100 |
| hole | 24h |
| spoke | bladed |
| nipple | alloy |
| color | black |
| weight | 1098g |












