DT Swiss 350 Rear Hub - 12 x 142mm Center-Lock XDR BLK 24H Straightpull 36pt Straight Pull
- TECH SPECS
| Bearing Type | Sealed Cartridge |
| Cassette Body Type | SRAM XDR |
| Color | Black |
| Defined Color | Black |
| Hub Drilling | 24 |
| Hub/Brake Compatibility | Center-Lock Disc |
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Skewer Included | No |
| Spoke Interface | Straight Pull |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

DT Swiss 350 Rear Hub - 12 x 142mm Center-Lock XDR BLK 24H Straightpull 36pt Straight Pull
DT Swiss 350 Rear Hub - 12 x 142mm Center-Lock XDR BLK 24H Straightpull 36pt Straight Pull
- TECH SPECS
| Bearing Type | Sealed Cartridge |
| Cassette Body Type | SRAM XDR |
| Color | Black |
| Defined Color | Black |
| Hub Drilling | 24 |
| Hub/Brake Compatibility | Center-Lock Disc |
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Skewer Included | No |
| Spoke Interface | Straight Pull |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Bearing Type | Sealed Cartridge |
| Cassette Body Type | SRAM XDR |
| Color | Black |
| Defined Color | Black |
| Hub Drilling | 24 |
| Hub/Brake Compatibility | Center-Lock Disc |
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Skewer Included | No |
| Spoke Interface | Straight Pull |












