DT Swiss 350 Rear Hub - 12 x 142mm Center-Lock XDR Black 24H 36pt
- TECH SPECS
| Color | Black |
| Skewer Included | No |
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Cassette Body Type | SRAM XDR |
| Bearing Type | Sealed Cartridge |
| Spoke Interface | J-Bend |
| Defined Color | Black |
| Hub Drilling | 24 |
| Hub/Brake Compatibility | Center-Lock Disc |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

DT Swiss 350 Rear Hub - 12 x 142mm Center-Lock XDR Black 24H 36pt
DT Swiss 350 Rear Hub - 12 x 142mm Center-Lock XDR Black 24H 36pt
- TECH SPECS
| Color | Black |
| Skewer Included | No |
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Cassette Body Type | SRAM XDR |
| Bearing Type | Sealed Cartridge |
| Spoke Interface | J-Bend |
| Defined Color | Black |
| Hub Drilling | 24 |
| Hub/Brake Compatibility | Center-Lock Disc |
Original: $359.90
-65%$359.90
$125.96Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Color | Black |
| Skewer Included | No |
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Cassette Body Type | SRAM XDR |
| Bearing Type | Sealed Cartridge |
| Spoke Interface | J-Bend |
| Defined Color | Black |
| Hub Drilling | 24 |
| Hub/Brake Compatibility | Center-Lock Disc |












