DT Swiss 350 Rear Hub - 12 x 142mm Center-Lock Micro Spline Black 24H 36pt
- TECH SPECS
| model | 350 Ratchet |
| front/rear | rear (Micro Spline) |
| axle/spacing (mm) | 12x142 |
| hole | 24 |
| spoke | J-bend |
| brake | Center Lock |
| color | black |
| weight | 253g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

DT Swiss 350 Rear Hub - 12 x 142mm Center-Lock Micro Spline Black 24H 36pt
DT Swiss 350 Rear Hub - 12 x 142mm Center-Lock Micro Spline Black 24H 36pt
- TECH SPECS
| model | 350 Ratchet |
| front/rear | rear (Micro Spline) |
| axle/spacing (mm) | 12x142 |
| hole | 24 |
| spoke | J-bend |
| brake | Center Lock |
| color | black |
| weight | 253g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| model | 350 Ratchet |
| front/rear | rear (Micro Spline) |
| axle/spacing (mm) | 12x142 |
| hole | 24 |
| spoke | J-bend |
| brake | Center Lock |
| color | black |
| weight | 253g |












