DT Swiss 350 Hybrid Front Hub - 15 x 110mm Center-Lock Black 32h
- TECH SPECS
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Black |
| Bearing Type | Sealed Cartridge |
| Defined Color | Black |
| Spoke Interface | J-Bend |
| keyword search | electric bikes electric bicycle e-bike e-bikes |
| Hub Drilling | 32 |
| Hub/Brake Compatibility | Center-Lock Disc |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

DT Swiss 350 Hybrid Front Hub - 15 x 110mm Center-Lock Black 32h
DT Swiss 350 Hybrid Front Hub - 15 x 110mm Center-Lock Black 32h
- TECH SPECS
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Black |
| Bearing Type | Sealed Cartridge |
| Defined Color | Black |
| Spoke Interface | J-Bend |
| keyword search | electric bikes electric bicycle e-bike e-bikes |
| Hub Drilling | 32 |
| Hub/Brake Compatibility | Center-Lock Disc |
Original: $138.90
-65%$138.90
$48.62Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Black |
| Bearing Type | Sealed Cartridge |
| Defined Color | Black |
| Spoke Interface | J-Bend |
| keyword search | electric bikes electric bicycle e-bike e-bikes |
| Hub Drilling | 32 |
| Hub/Brake Compatibility | Center-Lock Disc |












