DMR DeathGrip Race Edition Grips
| Length | 130mm, 140 |
| Flange | No |
| Lock On | Yes |
| Shape | Round |
| Color | Black |
| Grip Material | Rubber |
| Weight | 120 |
| Defined Color | Black |
| Model | Brendog Race Flangeless DeathGrip |
| Grip Color | Black |
| Clamp Color | Black |
| Diameter | 31.3mm (Thick) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


DMR DeathGrip Race Edition Grips
DMR DeathGrip Race Edition Grips
| Length | 130mm, 140 |
| Flange | No |
| Lock On | Yes |
| Shape | Round |
| Color | Black |
| Grip Material | Rubber |
| Weight | 120 |
| Defined Color | Black |
| Model | Brendog Race Flangeless DeathGrip |
| Grip Color | Black |
| Clamp Color | Black |
| Diameter | 31.3mm (Thick) |
Original: $32.99
-65%$32.99
$11.55Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Length | 130mm, 140 |
| Flange | No |
| Lock On | Yes |
| Shape | Round |
| Color | Black |
| Grip Material | Rubber |
| Weight | 120 |
| Defined Color | Black |
| Model | Brendog Race Flangeless DeathGrip |
| Grip Color | Black |
| Clamp Color | Black |
| Diameter | 31.3mm (Thick) |








