Campagnolo Levante Rear Wheel - 700 12 x 142mm CenterLock N3W Black
- TECH SPECS
| Color | Black |
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Cassette Body Type | Campagnolo N3W |
| Wheel Size | 700c |
| Defined Color | Black |
| ISO Diameter | 622 / road / 29" |
| Hub/Brake Compatibility | Center-Lock Disc |
| Valve | Presta |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



Campagnolo Levante Rear Wheel - 700 12 x 142mm CenterLock N3W Black
Campagnolo Levante Rear Wheel - 700 12 x 142mm CenterLock N3W Black
- TECH SPECS
| Color | Black |
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Cassette Body Type | Campagnolo N3W |
| Wheel Size | 700c |
| Defined Color | Black |
| ISO Diameter | 622 / road / 29" |
| Hub/Brake Compatibility | Center-Lock Disc |
| Valve | Presta |
Original: $973.50
-65%$973.50
$340.72Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Color | Black |
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Cassette Body Type | Campagnolo N3W |
| Wheel Size | 700c |
| Defined Color | Black |
| ISO Diameter | 622 / road / 29" |
| Hub/Brake Compatibility | Center-Lock Disc |
| Valve | Presta |












