Campagnolo Bora Ultra WTO 33 Rear Wheel - 700c 12 x 142mm Center-Lock N3W 2-Way Fit Gray
- TECH SPECS
| Color | Gray |
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Rim Width (Internal) | 21 |
| Cassette Body Type | Campagnolo N3W |
| Wheel Size | 700c |
| Defined Color | Gray |
| Tire Type | Tubeless Ready Clincher |
| Rim Material | Carbon |
| Hub/Brake Compatibility | Center-Lock Disc |
| Valve | Presta |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




Campagnolo Bora Ultra WTO 33 Rear Wheel - 700c 12 x 142mm Center-Lock N3W 2-Way Fit Gray
Campagnolo Bora Ultra WTO 33 Rear Wheel - 700c 12 x 142mm Center-Lock N3W 2-Way Fit Gray
- TECH SPECS
| Color | Gray |
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Rim Width (Internal) | 21 |
| Cassette Body Type | Campagnolo N3W |
| Wheel Size | 700c |
| Defined Color | Gray |
| Tire Type | Tubeless Ready Clincher |
| Rim Material | Carbon |
| Hub/Brake Compatibility | Center-Lock Disc |
| Valve | Presta |
Original: $1,740.56
-65%$1,740.56
$609.20Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Color | Gray |
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Rim Width (Internal) | 21 |
| Cassette Body Type | Campagnolo N3W |
| Wheel Size | 700c |
| Defined Color | Gray |
| Tire Type | Tubeless Ready Clincher |
| Rim Material | Carbon |
| Hub/Brake Compatibility | Center-Lock Disc |
| Valve | Presta |












