Campagnolo Bora Ultra 35 Rim - 700 Disc Black /Bright Label 21H Tubular Rear
- TECH SPECS
| Brake Track | Carbon |
| Valve | Presta |
| Color | Black |
| Wheel Size | 700c |
| ISO Diameter | 622 / Road / 29" |
| Hub Drilling | 21 |
| Rim Material | Carbon |
| Tire Type | Tubular |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


Campagnolo Bora Ultra 35 Rim - 700 Disc Black /Bright Label 21H Tubular Rear
Campagnolo Bora Ultra 35 Rim - 700 Disc Black /Bright Label 21H Tubular Rear
- TECH SPECS
| Brake Track | Carbon |
| Valve | Presta |
| Color | Black |
| Wheel Size | 700c |
| ISO Diameter | 622 / Road / 29" |
| Hub Drilling | 21 |
| Rim Material | Carbon |
| Tire Type | Tubular |
Original: $953.95
-65%$953.95
$333.88Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Brake Track | Carbon |
| Valve | Presta |
| Color | Black |
| Wheel Size | 700c |
| ISO Diameter | 622 / Road / 29" |
| Hub Drilling | 21 |
| Rim Material | Carbon |
| Tire Type | Tubular |












