Campagnolo Bora One/Ultra 35 Rim - 700 Disc Black 18H Tubular Rear
- TECH SPECS
| Brake Track | Non-Machined |
| Color | Black |
| Defined Color | Black |
| Hub Drilling | 18 |
| ISO Diameter | 622 / Road / 29" |
| Rim Center Offset (mm) | 0 |
| Rim Material | Carbon |
| Tire Type | Tubular |
| Valve | Presta |
| Wheel Size | 700c |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Campagnolo Bora One/Ultra 35 Rim - 700 Disc Black 18H Tubular Rear
Campagnolo Bora One/Ultra 35 Rim - 700 Disc Black 18H Tubular Rear
- TECH SPECS
| Brake Track | Non-Machined |
| Color | Black |
| Defined Color | Black |
| Hub Drilling | 18 |
| ISO Diameter | 622 / Road / 29" |
| Rim Center Offset (mm) | 0 |
| Rim Material | Carbon |
| Tire Type | Tubular |
| Valve | Presta |
| Wheel Size | 700c |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Brake Track | Non-Machined |
| Color | Black |
| Defined Color | Black |
| Hub Drilling | 18 |
| ISO Diameter | 622 / Road / 29" |
| Rim Center Offset (mm) | 0 |
| Rim Material | Carbon |
| Tire Type | Tubular |
| Valve | Presta |
| Wheel Size | 700c |












