Zipp SL-80 Race Drop Handlebar - Carbon 31.8mm 40cm Natural Carbon w/ Matte Logos A1
- TECH SPECS
| Drop | 125mm |
| Clip-On Bar Comp. | No |
| Handlebar Reach | 80mm |
| Clamp Width | 60mm |
| Stem Clamp Diameter | 31.8mm |
| Handlebar Weight | 250g |
| Handlebar Width | 400mm |
| Primary Color | Black |
| Routing | External |
| Handlebar Material | Carbon |
| Outward Bend | 5° |
| Top Bar Shape | Aero |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Zipp SL-80 Race Drop Handlebar - Carbon 31.8mm 40cm Natural Carbon w/ Matte Logos A1
Zipp SL-80 Race Drop Handlebar - Carbon 31.8mm 40cm Natural Carbon w/ Matte Logos A1
- TECH SPECS
| Drop | 125mm |
| Clip-On Bar Comp. | No |
| Handlebar Reach | 80mm |
| Clamp Width | 60mm |
| Stem Clamp Diameter | 31.8mm |
| Handlebar Weight | 250g |
| Handlebar Width | 400mm |
| Primary Color | Black |
| Routing | External |
| Handlebar Material | Carbon |
| Outward Bend | 5° |
| Top Bar Shape | Aero |
Original: $375.00
-65%$375.00
$131.25Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Drop | 125mm |
| Clip-On Bar Comp. | No |
| Handlebar Reach | 80mm |
| Clamp Width | 60mm |
| Stem Clamp Diameter | 31.8mm |
| Handlebar Weight | 250g |
| Handlebar Width | 400mm |
| Primary Color | Black |
| Routing | External |
| Handlebar Material | Carbon |
| Outward Bend | 5° |
| Top Bar Shape | Aero |












