Wheels Manufacturing T47A Bottom Brackets
| Bottom Bracket Shell I.D. | 47 |
| BB/Frame Interface | T47 |
| Defined Color | Black |
| Model | Base |
| Spindle Interface | SRAM GXP |
| Shell | T47A External |
| Shell ID | 47mm |
| Width | 77/77.5/79mm |
| Color | Black |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




Wheels Manufacturing T47A Bottom Brackets
Wheels Manufacturing T47A Bottom Brackets
| Bottom Bracket Shell I.D. | 47 |
| BB/Frame Interface | T47 |
| Defined Color | Black |
| Model | Base |
| Spindle Interface | SRAM GXP |
| Shell | T47A External |
| Shell ID | 47mm |
| Width | 77/77.5/79mm |
| Color | Black |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Bracket Shell I.D. | 47 |
| BB/Frame Interface | T47 |
| Defined Color | Black |
| Model | Base |
| Spindle Interface | SRAM GXP |
| Shell | T47A External |
| Shell ID | 47mm |
| Width | 77/77.5/79mm |
| Color | Black |












