Wheels Manufacturing Front Thru Axle
| Length | 118, 120, 125, 128, 141, 148, 155, 158, 189, 198 |
| Color | Black |
| Thread Pitch | 1.5, M12x1.5, M14x1.5 |
| Thread Length (mm) | 10, 12, 13, 15, 9 |
| Front Axle Type | 12mm Thru-axle, 15mm Thru Axle |
| Axle Diameter (mm) | 12, 15 |
| Overall Length (mm) | 118, 120, 125, 128, 141, 148, 155, 158, 189, 198 |
| Model | Front Thru |
| Description | 12x133mm Thru Axle, 15x145mm Thru Axle |
| Axle Length (mm) | 133, 145 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns













Wheels Manufacturing Front Thru Axle
Wheels Manufacturing Front Thru Axle
| Length | 118, 120, 125, 128, 141, 148, 155, 158, 189, 198 |
| Color | Black |
| Thread Pitch | 1.5, M12x1.5, M14x1.5 |
| Thread Length (mm) | 10, 12, 13, 15, 9 |
| Front Axle Type | 12mm Thru-axle, 15mm Thru Axle |
| Axle Diameter (mm) | 12, 15 |
| Overall Length (mm) | 118, 120, 125, 128, 141, 148, 155, 158, 189, 198 |
| Model | Front Thru |
| Description | 12x133mm Thru Axle, 15x145mm Thru Axle |
| Axle Length (mm) | 133, 145 |
Original: $40.00
-65%$40.00
$14.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Length | 118, 120, 125, 128, 141, 148, 155, 158, 189, 198 |
| Color | Black |
| Thread Pitch | 1.5, M12x1.5, M14x1.5 |
| Thread Length (mm) | 10, 12, 13, 15, 9 |
| Front Axle Type | 12mm Thru-axle, 15mm Thru Axle |
| Axle Diameter (mm) | 12, 15 |
| Overall Length (mm) | 118, 120, 125, 128, 141, 148, 155, 158, 189, 198 |
| Model | Front Thru |
| Description | 12x133mm Thru Axle, 15x145mm Thru Axle |
| Axle Length (mm) | 133, 145 |












