Topeak JoeBlow Mountain EX Floor Pump
- TECH SPECS
| Gauge Type | Standard |
| Pump Barrel Material | Steel |
| Pump Base Material | Plastic |
| Pump Head | SmartHead |
| Primary Color | Black |
| Valve | Presta Schrader |
| Air Release | No |
| Pump Max PSI | 60psi |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Topeak JoeBlow Mountain EX Floor Pump
Topeak JoeBlow Mountain EX Floor Pump
- TECH SPECS
| Gauge Type | Standard |
| Pump Barrel Material | Steel |
| Pump Base Material | Plastic |
| Pump Head | SmartHead |
| Primary Color | Black |
| Valve | Presta Schrader |
| Air Release | No |
| Pump Max PSI | 60psi |
Original: $59.95
-65%$59.95
$20.98Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Gauge Type | Standard |
| Pump Barrel Material | Steel |
| Pump Base Material | Plastic |
| Pump Head | SmartHead |
| Primary Color | Black |
| Valve | Presta Schrader |
| Air Release | No |
| Pump Max PSI | 60psi |















