SunRace CSMX9X 11-Speed Cassette
| Range | 10-42, 10-46 |
| Cogs | 10, 10-12-14-16-18-21-24-28-34-40-46 |
| Cassette Body Type | SRAM XD |
| Drivetrain Speeds | 11 |
| Color | Black, Black Chrome, Metallic Silver |
| Weight | 458g, 502 |
| Defined Color | Black, Silver |
| Model | CSMX9X |
| Freehub Type | XD |
| Speed | 11 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



SunRace CSMX9X 11-Speed Cassette
SunRace CSMX9X 11-Speed Cassette
| Range | 10-42, 10-46 |
| Cogs | 10, 10-12-14-16-18-21-24-28-34-40-46 |
| Cassette Body Type | SRAM XD |
| Drivetrain Speeds | 11 |
| Color | Black, Black Chrome, Metallic Silver |
| Weight | 458g, 502 |
| Defined Color | Black, Silver |
| Model | CSMX9X |
| Freehub Type | XD |
| Speed | 11 |
Original: $108.00
-65%$108.00
$37.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Range | 10-42, 10-46 |
| Cogs | 10, 10-12-14-16-18-21-24-28-34-40-46 |
| Cassette Body Type | SRAM XD |
| Drivetrain Speeds | 11 |
| Color | Black, Black Chrome, Metallic Silver |
| Weight | 458g, 502 |
| Defined Color | Black, Silver |
| Model | CSMX9X |
| Freehub Type | XD |
| Speed | 11 |



















