SRAM Red AXS 2x Chainring Teeth: 37/50 Speed: 12 BCD: Direct Mount Pair Aluminum Grey
- TECH SPECS
| Direct Mount Type | Direct Mount SRAM |
| Tooth Count | 50/37 |
| Drivetrain Speeds | 12 |
| Defined Color | Gray |
| Material | Aluminum |
| Round or Oval | Round |
| Chainline/Hub Compatibility | 130 Hubs |
| Chainline/Hub Compatibility | 135/142 Road Disc Hubs < 415 mm Chainstay |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

SRAM Red AXS 2x Chainring Teeth: 37/50 Speed: 12 BCD: Direct Mount Pair Aluminum Grey
SRAM Red AXS 2x Chainring Teeth: 37/50 Speed: 12 BCD: Direct Mount Pair Aluminum Grey
- TECH SPECS
| Direct Mount Type | Direct Mount SRAM |
| Tooth Count | 50/37 |
| Drivetrain Speeds | 12 |
| Defined Color | Gray |
| Material | Aluminum |
| Round or Oval | Round |
| Chainline/Hub Compatibility | 130 Hubs |
| Chainline/Hub Compatibility | 135/142 Road Disc Hubs < 415 mm Chainstay |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Direct Mount Type | Direct Mount SRAM |
| Tooth Count | 50/37 |
| Drivetrain Speeds | 12 |
| Defined Color | Gray |
| Material | Aluminum |
| Round or Oval | Round |
| Chainline/Hub Compatibility | 130 Hubs |
| Chainline/Hub Compatibility | 135/142 Road Disc Hubs < 415 mm Chainstay |













