SRAM Red AXS 2x Chainring Teeth: 35/48 Speed: 12 BCD: Direct Mount Pair Aluminum Grey
- TECH SPECS
| Direct Mount Type | Direct Mount SRAM |
| Tooth Count | 48/35 |
| Drivetrain Speeds | 12 |
| Defined Color | Gray |
| Material | Aluminum |
| Round or Oval | Round |
| Chainline/Hub Compatibility | 130 Hubs |
| Chainline/Hub Compatibility | 135/142 Road Disc Hubs < 415 mm Chainstay |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

SRAM Red AXS 2x Chainring Teeth: 35/48 Speed: 12 BCD: Direct Mount Pair Aluminum Grey
SRAM Red AXS 2x Chainring Teeth: 35/48 Speed: 12 BCD: Direct Mount Pair Aluminum Grey
- TECH SPECS
| Direct Mount Type | Direct Mount SRAM |
| Tooth Count | 48/35 |
| Drivetrain Speeds | 12 |
| Defined Color | Gray |
| Material | Aluminum |
| Round or Oval | Round |
| Chainline/Hub Compatibility | 130 Hubs |
| Chainline/Hub Compatibility | 135/142 Road Disc Hubs < 415 mm Chainstay |
Original: $355.00
-65%$355.00
$124.25Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Direct Mount Type | Direct Mount SRAM |
| Tooth Count | 48/35 |
| Drivetrain Speeds | 12 |
| Defined Color | Gray |
| Material | Aluminum |
| Round or Oval | Round |
| Chainline/Hub Compatibility | 130 Hubs |
| Chainline/Hub Compatibility | 135/142 Road Disc Hubs < 415 mm Chainstay |













