Sram Force Power Meter D2 Direct Mount AXS Chainrings 46/33T
- TECH SPECS
| Color | Black |
| Ring Position/Type | Inner |
| Ring Position/Type | Outer |
| Tooth Count | 46/33 |
| Round or Oval | Round |
| Drivetrain Speeds | 12 |
| Chainring BCD | Direct Mount SRAM |
| Chainline/Hub Compatibility | 130 Hubs |
| Chainline/Hub Compatibility | 135/142 Road Disc Hubs < 415 mm Chainstay |
| Material | Aluminum |
| Defined Color | Black |
| Direct Mount Type | Direct Mount SRAM |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Sram Force Power Meter D2 Direct Mount AXS Chainrings 46/33T
Sram Force Power Meter D2 Direct Mount AXS Chainrings 46/33T
- TECH SPECS
| Color | Black |
| Ring Position/Type | Inner |
| Ring Position/Type | Outer |
| Tooth Count | 46/33 |
| Round or Oval | Round |
| Drivetrain Speeds | 12 |
| Chainring BCD | Direct Mount SRAM |
| Chainline/Hub Compatibility | 130 Hubs |
| Chainline/Hub Compatibility | 135/142 Road Disc Hubs < 415 mm Chainstay |
| Material | Aluminum |
| Defined Color | Black |
| Direct Mount Type | Direct Mount SRAM |
Original: $660.00
-65%$660.00
$231.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Color | Black |
| Ring Position/Type | Inner |
| Ring Position/Type | Outer |
| Tooth Count | 46/33 |
| Round or Oval | Round |
| Drivetrain Speeds | 12 |
| Chainring BCD | Direct Mount SRAM |
| Chainline/Hub Compatibility | 130 Hubs |
| Chainline/Hub Compatibility | 135/142 Road Disc Hubs < 415 mm Chainstay |
| Material | Aluminum |
| Defined Color | Black |
| Direct Mount Type | Direct Mount SRAM |












