Shimano CN-6701-10 Chain - 10-Speed 116 Links Silver
- TECH SPECS
| Color | Silver |
| Links (links) | 116 links |
| Drivetrain Speeds | 10 |
| Weight | 267 g |
| Half Link Chain | No |
| Chain Connection Type | Pressed Pin |
| Width | 6.1 mm |
| Defined Color | Silver |
| keyword search | CN 6700 |
| keyword search | Replaces CH5700 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Shimano CN-6701-10 Chain - 10-Speed 116 Links Silver
Shimano CN-6701-10 Chain - 10-Speed 116 Links Silver
- TECH SPECS
| Color | Silver |
| Links (links) | 116 links |
| Drivetrain Speeds | 10 |
| Weight | 267 g |
| Half Link Chain | No |
| Chain Connection Type | Pressed Pin |
| Width | 6.1 mm |
| Defined Color | Silver |
| keyword search | CN 6700 |
| keyword search | Replaces CH5700 |
Original: $51.00
-65%$51.00
$17.85Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Color | Silver |
| Links (links) | 116 links |
| Drivetrain Speeds | 10 |
| Weight | 267 g |
| Half Link Chain | No |
| Chain Connection Type | Pressed Pin |
| Width | 6.1 mm |
| Defined Color | Silver |
| keyword search | CN 6700 |
| keyword search | Replaces CH5700 |

















