MRP MXg SL Chainguide
| Chainguide Mount Type | ISCG-05 |
| Material | Composite |
| Max Tooth (teeth) | 32 |
| Color | Black |
| Defined Color | Black |
| Model | SL Alloy |
| Range | 34-36t |
| Mount | ISCG-05 |
| Weight | 149g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


MRP MXg SL Chainguide
MRP MXg SL Chainguide
| Chainguide Mount Type | ISCG-05 |
| Material | Composite |
| Max Tooth (teeth) | 32 |
| Color | Black |
| Defined Color | Black |
| Model | SL Alloy |
| Range | 34-36t |
| Mount | ISCG-05 |
| Weight | 149g |
Original: $159.95
-65%$159.95
$55.98Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chainguide Mount Type | ISCG-05 |
| Material | Composite |
| Max Tooth (teeth) | 32 |
| Color | Black |
| Defined Color | Black |
| Model | SL Alloy |
| Range | 34-36t |
| Mount | ISCG-05 |
| Weight | 149g |













