Magura Storm CL Disc Brake Rotor
| Rotor Size (mm) | 160, 180, 203 |
| Rotor Type | Two Piece |
| Hub/Disc Compatibility | Center-Lock |
| Model | Storm CL Q/R |
| Size | 160mm, 180mm |
| Mount | Center Lock |
| Thickness | 2.0mm |
| Weight | 194g, 221g |
| Color | Black/Silver |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



Magura Storm CL Disc Brake Rotor
Magura Storm CL Disc Brake Rotor
| Rotor Size (mm) | 160, 180, 203 |
| Rotor Type | Two Piece |
| Hub/Disc Compatibility | Center-Lock |
| Model | Storm CL Q/R |
| Size | 160mm, 180mm |
| Mount | Center Lock |
| Thickness | 2.0mm |
| Weight | 194g, 221g |
| Color | Black/Silver |
Original: $44.00
-65%$44.00
$15.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rotor Size (mm) | 160, 180, 203 |
| Rotor Type | Two Piece |
| Hub/Disc Compatibility | Center-Lock |
| Model | Storm CL Q/R |
| Size | 160mm, 180mm |
| Mount | Center Lock |
| Thickness | 2.0mm |
| Weight | 194g, 221g |
| Color | Black/Silver |












