Lezyne Blaster CO2 Inflator
| Model | Tubeless CO2 Blaster w/o CO2 |
| Description | 2-In-1 Inflator/Sealing Head |
| Head | Presta |
| CO2 Included | No |
| Color | Black |
| Weight | 58g |
| Cartridge Type | Threaded |
| Gas | CO2 |
| Included Cartridge | Yes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


Lezyne Blaster CO2 Inflator
Lezyne Blaster CO2 Inflator
| Model | Tubeless CO2 Blaster w/o CO2 |
| Description | 2-In-1 Inflator/Sealing Head |
| Head | Presta |
| CO2 Included | No |
| Color | Black |
| Weight | 58g |
| Cartridge Type | Threaded |
| Gas | CO2 |
| Included Cartridge | Yes |
Original: $49.99
-65%$49.99
$17.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Model | Tubeless CO2 Blaster w/o CO2 |
| Description | 2-In-1 Inflator/Sealing Head |
| Head | Presta |
| CO2 Included | No |
| Color | Black |
| Weight | 58g |
| Cartridge Type | Threaded |
| Gas | CO2 |
| Included Cartridge | Yes |
















