KS LEV Integra Dropper Seatpost
| Length | 295, 330, 375, 380, 383mm, 410, 430, 460, 480, 530 |
| Travel (mm) | 100, 120, 125, 150, 175, 200, 65 |
| Remote Position | Right |
| Cable Routing | Internal |
| Clamp Style | Std Rails |
| Offset (mm) | 0 |
| Color | Black |
| Weight | 364, 375, 397, 399, 460, 462, 478, 481, 513, 523, 530, 555, 577, 577g, 596, 622 |
| Actuation | Cable Remote |
| Diameter | 27.2, 30.9, 31.6, 34.9mm |
| Defined Color | Black |
| keyword search | Markdown Market |
| Model | LEV Integra A12 |
| Travel/Drop | 125mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


KS LEV Integra Dropper Seatpost
KS LEV Integra Dropper Seatpost
| Length | 295, 330, 375, 380, 383mm, 410, 430, 460, 480, 530 |
| Travel (mm) | 100, 120, 125, 150, 175, 200, 65 |
| Remote Position | Right |
| Cable Routing | Internal |
| Clamp Style | Std Rails |
| Offset (mm) | 0 |
| Color | Black |
| Weight | 364, 375, 397, 399, 460, 462, 478, 481, 513, 523, 530, 555, 577, 577g, 596, 622 |
| Actuation | Cable Remote |
| Diameter | 27.2, 30.9, 31.6, 34.9mm |
| Defined Color | Black |
| keyword search | Markdown Market |
| Model | LEV Integra A12 |
| Travel/Drop | 125mm |
Original: $242.10
-65%$242.10
$84.73Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Length | 295, 330, 375, 380, 383mm, 410, 430, 460, 480, 530 |
| Travel (mm) | 100, 120, 125, 150, 175, 200, 65 |
| Remote Position | Right |
| Cable Routing | Internal |
| Clamp Style | Std Rails |
| Offset (mm) | 0 |
| Color | Black |
| Weight | 364, 375, 397, 399, 460, 462, 478, 481, 513, 523, 530, 555, 577, 577g, 596, 622 |
| Actuation | Cable Remote |
| Diameter | 27.2, 30.9, 31.6, 34.9mm |
| Defined Color | Black |
| keyword search | Markdown Market |
| Model | LEV Integra A12 |
| Travel/Drop | 125mm |






