🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
ENVE Aero Drop Handlebar Diameter: 31.8mm 400mm Drop: 127mm Reach: 79mm Black
- TECH SPECS
| Handlebar Reach | 79mm |
| Top Bar Shape | Aero |
| Primary Color | Black |
| Handlebar Width | 460mm |
| Clip-On Bar Comp. | SES Aero Only |
| Routing | Internal |
| Stem Clamp Diameter | 31.8mm |
| Drop | 127mm |
| Handlebar Material | Carbon |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

ENVE Aero Drop Handlebar Diameter: 31.8mm 400mm Drop: 127mm Reach: 79mm Black
ENVE Aero Drop Handlebar Diameter: 31.8mm 400mm Drop: 127mm Reach: 79mm Black
- TECH SPECS
| Handlebar Reach | 79mm |
| Top Bar Shape | Aero |
| Primary Color | Black |
| Handlebar Width | 460mm |
| Clip-On Bar Comp. | SES Aero Only |
| Routing | Internal |
| Stem Clamp Diameter | 31.8mm |
| Drop | 127mm |
| Handlebar Material | Carbon |
$400.00
ENVE Aero Drop Handlebar Diameter: 31.8mm 400mm Drop: 127mm Reach: 79mm Black—
$400.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Handlebar Reach | 79mm |
| Top Bar Shape | Aero |
| Primary Color | Black |
| Handlebar Width | 460mm |
| Clip-On Bar Comp. | SES Aero Only |
| Routing | Internal |
| Stem Clamp Diameter | 31.8mm |
| Drop | 127mm |
| Handlebar Material | Carbon |





