CeramicSpeed T47/86 Bottom Brackets
| Bottom Bracket Shell I.D. | 47 |
| BB/Frame Interface | T47 |
| BB Shell Width (mm) | 86 |
| Spindle Interface Type | Campagnolo Ultra-Torque, Shimano Hollowtech II, SRAM DUB |
| Defined Color | Black |
| Model | Standard |
| Spindle Interface | Campy |
| Shell | T47 Internal |
| Shell ID | 47mm |
| Width | 68mm |
| Color | Black |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns









CeramicSpeed T47/86 Bottom Brackets
CeramicSpeed T47/86 Bottom Brackets
| Bottom Bracket Shell I.D. | 47 |
| BB/Frame Interface | T47 |
| BB Shell Width (mm) | 86 |
| Spindle Interface Type | Campagnolo Ultra-Torque, Shimano Hollowtech II, SRAM DUB |
| Defined Color | Black |
| Model | Standard |
| Spindle Interface | Campy |
| Shell | T47 Internal |
| Shell ID | 47mm |
| Width | 68mm |
| Color | Black |
Original: $379.00
-65%$379.00
$132.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Bracket Shell I.D. | 47 |
| BB/Frame Interface | T47 |
| BB Shell Width (mm) | 86 |
| Spindle Interface Type | Campagnolo Ultra-Torque, Shimano Hollowtech II, SRAM DUB |
| Defined Color | Black |
| Model | Standard |
| Spindle Interface | Campy |
| Shell | T47 Internal |
| Shell ID | 47mm |
| Width | 68mm |
| Color | Black |












