š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Abus YouDrop FF Helmet S 48 - 55cm Chalk Grey
- TECH SPECS
| Certification | CPSC |
| e-Bike approved | No |
| Helmet sizing in cm | 48 - 55cm |
| Size | S |
| Misc | Chalk Grey |
| Visor | Yes |
| Integrated Light | No |
| Primary Color | Grey |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Abus YouDrop FF Helmet S 48 - 55cm Chalk Grey
Abus YouDrop FF Helmet S 48 - 55cm Chalk Grey
- TECH SPECS
| Certification | CPSC |
| e-Bike approved | No |
| Helmet sizing in cm | 48 - 55cm |
| Size | S |
| Misc | Chalk Grey |
| Visor | Yes |
| Integrated Light | No |
| Primary Color | Grey |
$50.05
Original: $142.99
-65%Abus YouDrop FF Helmet S 48 - 55cm Chalk Greyā
$142.99
$50.05Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Certification | CPSC |
| e-Bike approved | No |
| Helmet sizing in cm | 48 - 55cm |
| Size | S |
| Misc | Chalk Grey |
| Visor | Yes |
| Integrated Light | No |
| Primary Color | Grey |












