š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Abus Purl-Y Helmet M 54 - 58cm Champagne Gold
- TECH SPECS
| Misc | Champagne Gold |
| Primary Color | Gold |
| Size | M |
| Helmet sizing in cm | 54 - 58cm |
| e-Bike approved | No |
| Integrated Light | No |
| Visor | Yes |
| Certification | CPSC EN1078 NTA 8776 E-bike |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Abus Purl-Y Helmet M 54 - 58cm Champagne Gold
Abus Purl-Y Helmet M 54 - 58cm Champagne Gold
- TECH SPECS
| Misc | Champagne Gold |
| Primary Color | Gold |
| Size | M |
| Helmet sizing in cm | 54 - 58cm |
| e-Bike approved | No |
| Integrated Light | No |
| Visor | Yes |
| Certification | CPSC EN1078 NTA 8776 E-bike |
$109.99
Abus Purl-Y Helmet M 54 - 58cm Champagne Goldā
$109.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Misc | Champagne Gold |
| Primary Color | Gold |
| Size | M |
| Helmet sizing in cm | 54 - 58cm |
| e-Bike approved | No |
| Integrated Light | No |
| Visor | Yes |
| Certification | CPSC EN1078 NTA 8776 E-bike |












