š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Abus Purl-Y Helmet L 57 - 61cm Iced Blue
- TECH SPECS
| Misc | Iced Blue |
| Primary Color | Blue |
| Size | L |
| Helmet sizing in cm | 57 - 61cm |
| e-Bike approved | No |
| Integrated Light | No |
| Visor | Yes |
| Certification | CPSC EN1078 NTA 8776 E-bike |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Abus Purl-Y Helmet L 57 - 61cm Iced Blue
Abus Purl-Y Helmet L 57 - 61cm Iced Blue
- TECH SPECS
| Misc | Iced Blue |
| Primary Color | Blue |
| Size | L |
| Helmet sizing in cm | 57 - 61cm |
| e-Bike approved | No |
| Integrated Light | No |
| Visor | Yes |
| Certification | CPSC EN1078 NTA 8776 E-bike |
$109.99
Abus Purl-Y Helmet L 57 - 61cm Iced Blueā
$109.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Misc | Iced Blue |
| Primary Color | Blue |
| Size | L |
| Helmet sizing in cm | 57 - 61cm |
| e-Bike approved | No |
| Integrated Light | No |
| Visor | Yes |
| Certification | CPSC EN1078 NTA 8776 E-bike |












