š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Abus Pedelec 2.0 Helmet L 56 - 62cm Midnight Blue
- TECH SPECS
| Helmet sizing in cm | 56 - 62cm |
| e-Bike approved | Yes |
| Size | L |
| Certification | CPSC EN1078 ASTM F1447 NTA 8776 E-bike |
| Integrated Light | Yes |
| Primary Color | Blue |
| Misc | Midnight Blue |
| Visor | Yes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Abus Pedelec 2.0 Helmet L 56 - 62cm Midnight Blue
Abus Pedelec 2.0 Helmet L 56 - 62cm Midnight Blue
- TECH SPECS
| Helmet sizing in cm | 56 - 62cm |
| e-Bike approved | Yes |
| Size | L |
| Certification | CPSC EN1078 ASTM F1447 NTA 8776 E-bike |
| Integrated Light | Yes |
| Primary Color | Blue |
| Misc | Midnight Blue |
| Visor | Yes |
$69.30
Original: $197.99
-65%Abus Pedelec 2.0 Helmet L 56 - 62cm Midnight Blueā
$197.99
$69.30Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Helmet sizing in cm | 56 - 62cm |
| e-Bike approved | Yes |
| Size | L |
| Certification | CPSC EN1078 ASTM F1447 NTA 8776 E-bike |
| Integrated Light | Yes |
| Primary Color | Blue |
| Misc | Midnight Blue |
| Visor | Yes |












