š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Abus MoTrip MIPS Helmet M 52 - 58cm Shiny Black
- TECH SPECS
| Certification | CPSC |
| e-Bike approved | No |
| Visor | Yes |
| Misc | Shiny Black |
| Primary Color | Black |
| Helmet sizing in cm | 52 - 58cm |
| Impact Protection System | MIPS |
| Integrated Light | No |
| Size | M |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Abus MoTrip MIPS Helmet M 52 - 58cm Shiny Black
Abus MoTrip MIPS Helmet M 52 - 58cm Shiny Black
- TECH SPECS
| Certification | CPSC |
| e-Bike approved | No |
| Visor | Yes |
| Misc | Shiny Black |
| Primary Color | Black |
| Helmet sizing in cm | 52 - 58cm |
| Impact Protection System | MIPS |
| Integrated Light | No |
| Size | M |
$38.50
Original: $109.99
-65%Abus MoTrip MIPS Helmet M 52 - 58cm Shiny Blackā
$109.99
$38.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Certification | CPSC |
| e-Bike approved | No |
| Visor | Yes |
| Misc | Shiny Black |
| Primary Color | Black |
| Helmet sizing in cm | 52 - 58cm |
| Impact Protection System | MIPS |
| Integrated Light | No |
| Size | M |












