š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Abus MoTrip MIPS Helmet L 59 - 62cm Shiny White
- TECH SPECS
| Helmet sizing in cm | 59 - 62cm |
| Impact Protection System | MIPS |
| Integrated Light | No |
| Size | L |
| Misc | Shiny White |
| Certification | CPSC |
| e-Bike approved | No |
| Primary Color | White |
| Visor | Yes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Abus MoTrip MIPS Helmet L 59 - 62cm Shiny White
Abus MoTrip MIPS Helmet L 59 - 62cm Shiny White
- TECH SPECS
| Helmet sizing in cm | 59 - 62cm |
| Impact Protection System | MIPS |
| Integrated Light | No |
| Size | L |
| Misc | Shiny White |
| Certification | CPSC |
| e-Bike approved | No |
| Primary Color | White |
| Visor | Yes |
$38.50
Original: $109.99
-65%Abus MoTrip MIPS Helmet L 59 - 62cm Shiny Whiteā
$109.99
$38.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Helmet sizing in cm | 59 - 62cm |
| Impact Protection System | MIPS |
| Integrated Light | No |
| Size | L |
| Misc | Shiny White |
| Certification | CPSC |
| e-Bike approved | No |
| Primary Color | White |
| Visor | Yes |












