š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Abus Hud-Y Helmet S 51 - 55cm Champagne Gold
- TECH SPECS
| Primary Color | Gold |
| Integrated Light | Yes |
| Misc | Champagne Gold |
| Visor | Yes |
| Size | S |
| Certification | CPSC |
| e-Bike approved | No |
| Helmet sizing in cm | 51 - 55cm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Abus Hud-Y Helmet S 51 - 55cm Champagne Gold
Abus Hud-Y Helmet S 51 - 55cm Champagne Gold
- TECH SPECS
| Primary Color | Gold |
| Integrated Light | Yes |
| Misc | Champagne Gold |
| Visor | Yes |
| Size | S |
| Certification | CPSC |
| e-Bike approved | No |
| Helmet sizing in cm | 51 - 55cm |
$164.99
Abus Hud-Y Helmet S 51 - 55cm Champagne Goldā
$164.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Primary Color | Gold |
| Integrated Light | Yes |
| Misc | Champagne Gold |
| Visor | Yes |
| Size | S |
| Certification | CPSC |
| e-Bike approved | No |
| Helmet sizing in cm | 51 - 55cm |












