š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Abus Hud-Y Helmet M 52 - 58cm Signal Yellow
- TECH SPECS
| Certification | CPSC |
| e-Bike approved | No |
| Helmet sizing in cm | 52 - 58cm |
| Integrated Light | Yes |
| Size | M |
| Misc | Signal Yellow |
| Visor | Yes |
| Primary Color | Yellow |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Abus Hud-Y Helmet M 52 - 58cm Signal Yellow
Abus Hud-Y Helmet M 52 - 58cm Signal Yellow
- TECH SPECS
| Certification | CPSC |
| e-Bike approved | No |
| Helmet sizing in cm | 52 - 58cm |
| Integrated Light | Yes |
| Size | M |
| Misc | Signal Yellow |
| Visor | Yes |
| Primary Color | Yellow |
$149.99
Abus Hud-Y Helmet M 52 - 58cm Signal Yellowā
$149.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Certification | CPSC |
| e-Bike approved | No |
| Helmet sizing in cm | 52 - 58cm |
| Integrated Light | Yes |
| Size | M |
| Misc | Signal Yellow |
| Visor | Yes |
| Primary Color | Yellow |












