š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Abus Hud-Y Helmet M 52 - 58cm Race Grey
- TECH SPECS
| Primary Color | Grey |
| Integrated Light | Yes |
| e-Bike approved | No |
| Visor | Yes |
| Certification | CPSC |
| Helmet sizing in cm | 52 - 58cm |
| Misc | Race Grey |
| Size | M |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Abus Hud-Y Helmet M 52 - 58cm Race Grey
Abus Hud-Y Helmet M 52 - 58cm Race Grey
- TECH SPECS
| Primary Color | Grey |
| Integrated Light | Yes |
| e-Bike approved | No |
| Visor | Yes |
| Certification | CPSC |
| Helmet sizing in cm | 52 - 58cm |
| Misc | Race Grey |
| Size | M |
$57.75
Original: $164.99
-65%Abus Hud-Y Helmet M 52 - 58cm Race Greyā
$164.99
$57.75Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Primary Color | Grey |
| Integrated Light | Yes |
| e-Bike approved | No |
| Visor | Yes |
| Certification | CPSC |
| Helmet sizing in cm | 52 - 58cm |
| Misc | Race Grey |
| Size | M |












