š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Abus Hud-Y Helmet M 52 - 58cm Champagne Gold
- TECH SPECS
| Size | M |
| Certification | CPSC |
| e-Bike approved | No |
| Visor | Yes |
| Misc | Champagne Gold |
| Helmet sizing in cm | 52 - 58cm |
| Integrated Light | Yes |
| Primary Color | Gold |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Abus Hud-Y Helmet M 52 - 58cm Champagne Gold
Abus Hud-Y Helmet M 52 - 58cm Champagne Gold
- TECH SPECS
| Size | M |
| Certification | CPSC |
| e-Bike approved | No |
| Visor | Yes |
| Misc | Champagne Gold |
| Helmet sizing in cm | 52 - 58cm |
| Integrated Light | Yes |
| Primary Color | Gold |
$57.75
Original: $164.99
-65%Abus Hud-Y Helmet M 52 - 58cm Champagne Goldā
$164.99
$57.75Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Size | M |
| Certification | CPSC |
| e-Bike approved | No |
| Visor | Yes |
| Misc | Champagne Gold |
| Helmet sizing in cm | 52 - 58cm |
| Integrated Light | Yes |
| Primary Color | Gold |












