š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Abus Hud-Y Helmet L 59 - 62cm Titan
- TECH SPECS
| Misc | Titan |
| Size | L |
| Certification | CPSC |
| Helmet sizing in cm | 59 - 62cm |
| Primary Color | Grey |
| Integrated Light | Yes |
| e-Bike approved | No |
| Visor | Yes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Abus Hud-Y Helmet L 59 - 62cm Titan
Abus Hud-Y Helmet L 59 - 62cm Titan
- TECH SPECS
| Misc | Titan |
| Size | L |
| Certification | CPSC |
| Helmet sizing in cm | 59 - 62cm |
| Primary Color | Grey |
| Integrated Light | Yes |
| e-Bike approved | No |
| Visor | Yes |
$164.99
Abus Hud-Y Helmet L 59 - 62cm Titanā
$164.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Misc | Titan |
| Size | L |
| Certification | CPSC |
| Helmet sizing in cm | 59 - 62cm |
| Primary Color | Grey |
| Integrated Light | Yes |
| e-Bike approved | No |
| Visor | Yes |












