š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Abus Hud-Y Helmet L 59 - 62cm Midnight Blue
- TECH SPECS
| Certification | CPSC |
| Helmet sizing in cm | 59 - 62cm |
| Visor | Yes |
| Size | L |
| Integrated Light | Yes |
| Misc | Midnight Blue |
| e-Bike approved | No |
| Primary Color | Blue |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Abus Hud-Y Helmet L 59 - 62cm Midnight Blue
Abus Hud-Y Helmet L 59 - 62cm Midnight Blue
- TECH SPECS
| Certification | CPSC |
| Helmet sizing in cm | 59 - 62cm |
| Visor | Yes |
| Size | L |
| Integrated Light | Yes |
| Misc | Midnight Blue |
| e-Bike approved | No |
| Primary Color | Blue |
$57.75
Original: $164.99
-65%Abus Hud-Y Helmet L 59 - 62cm Midnight Blueā
$164.99
$57.75Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Certification | CPSC |
| Helmet sizing in cm | 59 - 62cm |
| Visor | Yes |
| Size | L |
| Integrated Light | Yes |
| Misc | Midnight Blue |
| e-Bike approved | No |
| Primary Color | Blue |












