š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Abus HiDrop Full Face Helmet XL 61 - 62cm Shiny Black
- TECH SPECS
| Certification | CPSC EN1078 ASTM F1447 |
| Primary Color | Black |
| Size | XL |
| Visor | Yes |
| Helmet sizing in cm | 61 - 62cm |
| Misc | Shiny Black |
| Integrated Light | No |
| e-Bike approved | No |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Abus HiDrop Full Face Helmet XL 61 - 62cm Shiny Black
Abus HiDrop Full Face Helmet XL 61 - 62cm Shiny Black
- TECH SPECS
| Certification | CPSC EN1078 ASTM F1447 |
| Primary Color | Black |
| Size | XL |
| Visor | Yes |
| Helmet sizing in cm | 61 - 62cm |
| Misc | Shiny Black |
| Integrated Light | No |
| e-Bike approved | No |
$77.00
Original: $219.99
-65%Abus HiDrop Full Face Helmet XL 61 - 62cm Shiny Blackā
$219.99
$77.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Certification | CPSC EN1078 ASTM F1447 |
| Primary Color | Black |
| Size | XL |
| Visor | Yes |
| Helmet sizing in cm | 61 - 62cm |
| Misc | Shiny Black |
| Integrated Light | No |
| e-Bike approved | No |












