š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Abus HiDrop Full Face Helmet L 59 - 60cm Shiny White
- TECH SPECS
| Misc | Shiny White |
| e-Bike approved | No |
| Size | L |
| Helmet sizing in cm | 59 - 60cm |
| Certification | CPSC EN1078 ASTM F1447 |
| Integrated Light | No |
| Primary Color | White |
| Visor | Yes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Abus HiDrop Full Face Helmet L 59 - 60cm Shiny White
Abus HiDrop Full Face Helmet L 59 - 60cm Shiny White
- TECH SPECS
| Misc | Shiny White |
| e-Bike approved | No |
| Size | L |
| Helmet sizing in cm | 59 - 60cm |
| Certification | CPSC EN1078 ASTM F1447 |
| Integrated Light | No |
| Primary Color | White |
| Visor | Yes |
$77.00
Original: $219.99
-65%Abus HiDrop Full Face Helmet L 59 - 60cm Shiny Whiteā
$219.99
$77.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Misc | Shiny White |
| e-Bike approved | No |
| Size | L |
| Helmet sizing in cm | 59 - 60cm |
| Certification | CPSC EN1078 ASTM F1447 |
| Integrated Light | No |
| Primary Color | White |
| Visor | Yes |












