š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
7iDP Project 23 Fiber Glass Full Face Helmet Matt Deep Space Blue/Gloss Grey S 55 - 56cm
- TECH SPECS
| Misc | Matt Deep Space Blue/Gloss Grey |
| Primary Color | Blue |
| Size | S |
| Core | No |
| Helmet sizing in cm | 55 - 56cm |
| Integrated Light | No |
| Visor | Yes |
| Certification | CPSC EN1078 ASTM F1952-15 DH |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

7iDP Project 23 Fiber Glass Full Face Helmet Matt Deep Space Blue/Gloss Grey S 55 - 56cm
7iDP Project 23 Fiber Glass Full Face Helmet Matt Deep Space Blue/Gloss Grey S 55 - 56cm
- TECH SPECS
| Misc | Matt Deep Space Blue/Gloss Grey |
| Primary Color | Blue |
| Size | S |
| Core | No |
| Helmet sizing in cm | 55 - 56cm |
| Integrated Light | No |
| Visor | Yes |
| Certification | CPSC EN1078 ASTM F1952-15 DH |
$84.00
Original: $239.99
-65%7iDP Project 23 Fiber Glass Full Face Helmet Matt Deep Space Blue/Gloss Grey S 55 - 56cmā
$239.99
$84.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Misc | Matt Deep Space Blue/Gloss Grey |
| Primary Color | Blue |
| Size | S |
| Core | No |
| Helmet sizing in cm | 55 - 56cm |
| Integrated Light | No |
| Visor | Yes |
| Certification | CPSC EN1078 ASTM F1952-15 DH |












