š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
7iDP M2 Helmet Sand XSS 52 - 55cm
- TECH SPECS
| Misc | Sand |
| Primary Color | Tan |
| Size | XSS |
| Helmet sizing in cm | 52 - 55cm |
| e-Bike approved | No |
| Integrated Light | No |
| Visor | Yes |
| Impact Protection System | ConeHead |
| Certification | CPSC EN1078 ASTM F1447 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

7iDP M2 Helmet Sand XSS 52 - 55cm
7iDP M2 Helmet Sand XSS 52 - 55cm
- TECH SPECS
| Misc | Sand |
| Primary Color | Tan |
| Size | XSS |
| Helmet sizing in cm | 52 - 55cm |
| e-Bike approved | No |
| Integrated Light | No |
| Visor | Yes |
| Impact Protection System | ConeHead |
| Certification | CPSC EN1078 ASTM F1447 |
$99.99
7iDP M2 Helmet Sand XSS 52 - 55cmā
$99.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Misc | Sand |
| Primary Color | Tan |
| Size | XSS |
| Helmet sizing in cm | 52 - 55cm |
| e-Bike approved | No |
| Integrated Light | No |
| Visor | Yes |
| Impact Protection System | ConeHead |
| Certification | CPSC EN1078 ASTM F1447 |












